KAMPANIA MOBILNA – to najlepszy sposób na reklamę przy niedużych nakładach finansowych!

Jest to bardzo skuteczna forma reklamy, która każdego dnia dociera do tysięcy odbiorców. Jednorazowy koszt wykonania zapewnia, że pojazd staje się tanim, a do tego mobilnym nośnikiem reklamy.

Nasze pojazdy mają tą dodatkową zaletę, że przemieszczają się wolno po ulicach Łodzi, a powierzchnie do wykorzystania na reklamę na pojazdach zbliżone są do powierzchni billboardowych.

Samochody są estetyczne, w jednolitej żółtej barwie, a przewaga reklamy mobilnej polega na jej prezentacji w wielu miejscach miasta jednego dnia. Pozwala także, aby przekaz trafił do zróżnicowanej grupy osób.

Reklamy mobilne w ruchu ulicznym przyciągają większą uwagę, przez co taka forma jest dużo bardziej skuteczna niż tradycyjne ulotki, gazetki, czy reklama w prasie.

Zakłada się, że jeden mobil reklamowy zapewnia taką samą skuteczność, jak 25-40 billboardów stacjonarnych. Samochód z reklamą mobilną pokonuje codziennie w ciągu 7 godzin, około 60 kilometrów.

Firma 3M stworzyła pakiet oprogramowania marketingowego pod nazwą M.O.V.I.E. (Measurement Of Vehicle Image Effective-ness). Porównuje on efektywność różnych form reklamy i dostarcza dane do analiz kampanii reklamowych. Dzięki M.O.V.I.E. sprawdzono, że 30 pojazdów jeżdżących średnio 10 godzin dziennie, przez 250 dni w roku po terenie Wielkiej Brytanii, dało okazję dostrzeżenia reklamy około 8 milionów razy.