Poszukujemy pracowników na stanowisko konserwator linii technologicznej.

 Zakres obowiązków:

  • Diagnoza i weryfikacja usterek;
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części oraz materiały eksploatacyjne;
  • Wykonywanie napraw linii technologicznej;

Wymagania:

  • Doświadczenie w zawodzie;
  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe;
  • Chęć do pracy, uczciwość, gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym;
  • Mile widziane: uprawnienia spawalnicze, SEP do 1 kW, uprawnienia do obsługi ładowarek jednonaczyniowych, wózków widłowych, prawo jazdy kat. C,

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;
  • pakiet socjalny;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • możliwość ubezpieczenia Grupowego.

Kontakt:

sortownia(at)mpolodz.pl

42 689 73 50

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MPO-Łódź Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Poszukujemy pracowników na stanowisko sortowacz.

  • sortowanie odpadów przemieszczanych przenośnikiem taśmowym i wrzucanie do zsypów;
  • wydzielanie identyfikowanych odpadów, w tym wielkogabarytowych na stacji nadawczej;
  • kierowanie ruchem na terenie Działu;
  • prace porządkowe.

Wymagania:

  • chęć do pracy, uczciwość, gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym.

Oferujemy:

Kontakt
tel. 42 616 04 14 wew. 223

kadry(at)mpolodz.pl

MPO ŁÓDŹ Sp. z o.o.
91-842 Łódź, ul. Tokarzewskiego 2

Informujemy, że Administratorem danych jest MPO - Łódź Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Tokarzewskiego 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zgodnie z artykułem 13 i 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania spełnia obowiązek informacyjny przekazując Państwu poniższe dane:

Administratorem Państwa danych osobowych jest:

MPO Łódź Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Tokarzewskiego 2, 91-842 Łódź

NIP: 726-00-19-767

REGON: 470797081

tel.42 616 04 14

fax. 42 616 07 51

Dane są przetwarzane w celu prowadzenia spraw, w ramach realizacji zatrudnienia osób.

Dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym usługi nadzoru nad oprogramowaniem.

Dane nie będą przekazywane do Państw trzecich.

Dane osobowe będą przetwarzane przez okres: 3 lat

Państwa dane osobowe są przetwarzane na podstawie Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.
– Kodeks pracy.

 Jednocześnie posiadają Państwo możliwość dostępu i aktualizacji podanych danych.

Przysługuje Państwu prawo do żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

Z przysługujących praw mogą Państwo skorzystać kontaktując się przez podane wyżej dane.

Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do zrealizowania celu. W ramach realizowanego przetwarzania nie występuje profilowanie.