mapa strony

powrót do góry

przetargi

ZP/30/2016 Dostawa talonów żywieniowych dla pracowników

więcej >>

ZP/29/2016 - Przetarg nieograniczony na usługę odbioru i zagospodarowania odpadów o kodzie 191212 - balast luzem

więcej >>

aktualności

Zielone Pikniki Rodzinne

25 września 2016 r. na Stawach Jana odbył się kolejny piknik rodzinny zorganizowany przez Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania – Łódź.
Tym razem pogoda dopisała. Mieszkańcy Górnej mogli aktywnie spędzić czas uczestnicząc w licznych grach i zabawach. Różnorodne, bogate w nagrody konkursy utrwalały zasady segregacji śmieci oraz przedstawiały możliwości wykorzystania surowców wtórnych.
Po więcej zdjęć zapraszamy na stronę MPO-Łódź na Facebooku.

więcej >>

Zielone Pikniki Rodzinne

18 września 2016 r. w Parku na Zdrowiu, w ramach akcji EKO Łódź – Czyste Miasto, odbył się piknik rodzinny organizowany przez Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania – Łódź.

Podczas pikniku można było dowiedzieć się o sposobach segregacji odpadów i wykorzystaniu surowców wtórnych. Dla dzieci, prócz wielu atrakcji, takich jak dmuchana zjeżdżalnia, zdjęcie z wielką maskotką MPO czy puszczanie gigantycznych baniek mydlanych, przygotowaliśmy liczne gry, zabawy oraz konkursy z nagrodami. Mimo pochmurnej pogody to był miło spędzony czas.

 

więcej >>

Pożegnanie Lata na Złotnie

7 września 2016 r. Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania - Łódź uczestniczyło w II Edycji Pożegnania Lata na Złotnie, podczas której zachęcaliśmy mieszkańców do segregacji odpadów. Na imprezie była obecna również nasza kolorowa śmieciarka, która cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych.

 

więcej >>
pozostałe aktualności >>
2209221