mapa strony

Stop marnowaniu żywności

2013-03-04 08:27:24 - Administrator

Na ulice Łodzi wyjechała śmieciarka oklejona wielkimi zdjęciami żywności, która została zmarnowana i trafiła do miejskiej sortowni odpadów. Przez najbliższe trzy miesiące zdjęcia te będą zachęcać łodzian do ograniczenia marnotrawstwa produktów spożywczych w ramach akcji "Stop marnowaniu żywności" przygotwanej przez Bank Żywności w Łodzi im. Marka Edelmana.

relacja: naszemiasto.pl    gazeta.pl    TV TOYA     marketing news   halolodz.pl   wiadomości24.pl

 

 

więcej >>

Kampania społeczna: Przyjaciół się nie wyrzuca

2013-02-18 11:40:42 - Administrator

 

Na samochodach MPO prezentowana jest kampania społeczna: "przyjaciół się nie wyrzuca". Jej celem jest propagowanie wśród łodzian świadomej opieki nad zwierzętami.

Partnerami kampanii są: Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania-Łódź, Klinika Weterynaryjna Gdańska 81 oraz Fundacja Niechciane i Zapomniane - SOS dla Zwierząt. 

Relacja Dziennika Łódzkiego

Relacja Gazety Wyborczej

Relacja Expresu Ilustrowanegowięcej >>

Sprzedaż soli

2012-11-30 08:25:56 - Administrator

więcej >>

Usługi tokarskie w MPO

2012-11-05 14:28:36 - Administrator


więcej >>

Dla schroniska dla zwierząt

2012-10-31 15:30:22 - Administrator

 

Ponad 100 sztuk zimowych roboczych ubrań przekazali dziś pracownicy MPO-Łódź schronisku dla zwierząt przy ulicy Marmurowej w Łodzi. Ciepłe kurtki nie będą służyły pracownikom schroniska, lecz zostaną wykorzystane  do wyścielenia psich bud podczas ostrych mrozów.

relacja Dziennik Łódzki

więcej >>
powrót do góry

przetargi

ZP/26/2017 Wykonanie przebudowy instalacji zbierającej i odprowadzającej biogaz ze składowiska balastu zlokalizowanego w Łodzi przy ul. Zamiejskiej 1.

więcej >>

ZP/24/ 2017 Sukcesywne dostawy odzieży roboczej

więcej >>

aktualności

Ogłoszenie

MPO Łódź Sp z o.o. zaprasza podmioty uprawnione do badania sprawozdań finansowych do składania pisemnych ofert na przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego za rok 2017. Oferty można składać w siedzibie spółki. Termin składania ofert do 15 września 2017.

więcej >>

Mixer

W minioną sobotę podczas Mixera Regionalnego 2017, wśród wystawców z całego województwa, wzdłuż ulicy Piotrkowskiej pojawiło się także MPO-Łódź. Prezentowaliśmy swoją ofertę edukacyjną, a także informowaliśmy mieszkańców, jak prawidłowo segregować odpady i co można otrzymać w procesie przetwarzania surowców.

 

więcej >>

Ogłoszenie

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania – Łódź Sp. zo.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:
koordynator.

Wymagania:
•    doświadczenie w zarządzaniu ludźmi;
•    umiejętność pracy w zespole;
•    prawo jazdy kat. B;
•    obsługa komputera (pakiet Microsoft Office);
•    gotowość do pracy w systemie zmianowym,
•    mile widziane wykształcenie techniczne wraz z doświadczeniem

Oferujemy:
•    stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
•    pakiet socjalny,
•    przyjazną atmosferę pracy,
•    możliwość ubezpieczenia Grupowego.

Zakres prac:
Nadzorowanie zespołu pracowników, dokonywanie zakupów i sporządzanie zapotrzebowań, ustalanie grafików i rozliczanie czasu pracy kierowców, przygotowywanie specyfikacji do przetargów na części maszyn, elementy linii technologicznej,  wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów, egzekwowanie przestrzegania przez pracowników przepisów i zasad bhp, nadzór nad utrzymaniem ciągłości linii technologicznej, współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa.

CV można przesyłać na adres kadry(at)mpolodz.pl lub składać osobiście w siedzibie Przedsiębiorstwa ul. Tokarzewskiego 2.

więcej >>
pozostałe aktualności >>
2718144