mapa strony

Schronisko

2016-12-27 07:38:45 - Administrator

Zima to wyjątkowo trudny czas dla schronisk, dlatego przyłączyliśmy się do lokalnej zbiórki darów dla zwierząt ze schroniska przy ulicy Marmurowej w Łodzi. Pracownicy MPO Łódź przekazali przedmioty codziennego użytku takie jak ręczniki, koce na posłania, metalowe miski a także karmę, obroże, ubranka i smycze.

MPO Łódź zapewniło także transport do przewiezienia darów zebranych we wszystkich punktach zbiórki m.in. ze Szkoły Podstawowej nr 169, "Przychodni Weterynarynej na Złotnie" oraz Sekretariatu Pierwszego Wiceprezydenta Tomasza Treli.

 

Akcja trwa do końca stycznia 2017 r. Zachęcamy wszystkich do pomocy 🐶 🐱

 

więcej >>

Życzenia

0000-00-00 00:00:00 -

więcej >>

Serwis opon

0000-00-00 00:00:00 -

W dniach 14.12-30.12 serwis Opon i Klimatyzacji będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

więcej >>

Podziel się zabawką

2016-10-21 09:27:46 - Administrator

Zabawki zebrane podczas Zielonych Pikników Rodzinnych, w ramach akcji „podziel się zabawką” trafiły do Przedszkola Miejskiego nr 155, Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Łódź-Górna oraz do Centrum Służby Rodzinie przy ul. Broniewskiego 1a.

 

więcej >>

Zielone Pikniki Rodzinne

0000-00-00 00:00:00 -

25 września 2016 r. na Stawach Jana odbył się kolejny piknik rodzinny zorganizowany przez Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania – Łódź.
Tym razem pogoda dopisała. Mieszkańcy Górnej mogli aktywnie spędzić czas uczestnicząc w licznych grach i zabawach. Różnorodne, bogate w nagrody konkursy utrwalały zasady segregacji śmieci oraz przedstawiały możliwości wykorzystania surowców wtórnych.
Po więcej zdjęć zapraszamy na stronę MPO-Łódź na Facebooku.

więcej >>
powrót do góry

przetargi

ZP/26/2017 Wykonanie przebudowy instalacji zbierającej i odprowadzającej biogaz ze składowiska balastu zlokalizowanego w Łodzi przy ul. Zamiejskiej 1.

więcej >>

ZP/24/ 2017 Sukcesywne dostawy odzieży roboczej

więcej >>

aktualności

Ogłoszenie

MPO Łódź Sp z o.o. zaprasza podmioty uprawnione do badania sprawozdań finansowych do składania pisemnych ofert na przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego za rok 2017. Oferty można składać w siedzibie spółki. Termin składania ofert do 15 września 2017.

więcej >>

Mixer

W minioną sobotę podczas Mixera Regionalnego 2017, wśród wystawców z całego województwa, wzdłuż ulicy Piotrkowskiej pojawiło się także MPO-Łódź. Prezentowaliśmy swoją ofertę edukacyjną, a także informowaliśmy mieszkańców, jak prawidłowo segregować odpady i co można otrzymać w procesie przetwarzania surowców.

 

więcej >>

Ogłoszenie

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania – Łódź Sp. zo.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:
koordynator.

Wymagania:
•    doświadczenie w zarządzaniu ludźmi;
•    umiejętność pracy w zespole;
•    prawo jazdy kat. B;
•    obsługa komputera (pakiet Microsoft Office);
•    gotowość do pracy w systemie zmianowym,
•    mile widziane wykształcenie techniczne wraz z doświadczeniem

Oferujemy:
•    stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
•    pakiet socjalny,
•    przyjazną atmosferę pracy,
•    możliwość ubezpieczenia Grupowego.

Zakres prac:
Nadzorowanie zespołu pracowników, dokonywanie zakupów i sporządzanie zapotrzebowań, ustalanie grafików i rozliczanie czasu pracy kierowców, przygotowywanie specyfikacji do przetargów na części maszyn, elementy linii technologicznej,  wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów, egzekwowanie przestrzegania przez pracowników przepisów i zasad bhp, nadzór nad utrzymaniem ciągłości linii technologicznej, współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa.

CV można przesyłać na adres kadry(at)mpolodz.pl lub składać osobiście w siedzibie Przedsiębiorstwa ul. Tokarzewskiego 2.

więcej >>
pozostałe aktualności >>
2718141