mapa strony

Prelekcje

0000-00-00 00:00:00 -

Za nami Wielka Lekcja Ekologii w ramach XX Łódzkich Targów Edukacyjnych. Uczestnicy podczas wygłoszonej przez MPO-Łódź prelekcji - usłyszeli, między innymi jak prawidłowo segregować odpady, czym jest recykling, upcykling i co zrobić z kłopotliwymi odpadami, które np. nie mieszczą się nam do kosza.

więcej >>

Targi

2017-02-24 12:37:07 - Administrator

 Energia odzyskana z przetworzenia 1 torby plastikowej pozwala np. przez 10 minut oświetlać pokój 60-watową żarówka.  Ta i inne z ciekawostek, już wkrótce.

Do otwarcia XX Łódzkich Targów Edukacyjnych zostało 6 dni!
Zachęcamy do zapisywania się na organizowaną przez nas Wielką Lekcję Ekologii - 2 marca 2017 r, start: godzina 11.00!

Do udziału w Wielkich Lekcjach można zgłosić się do środy (1.03), wysyłając maila na adres a.kaminska@targi.lodz.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu 42 639 00 58. 

Dowiecie się, m.in. jak prawidłowo segregować odpady, czym jest recykling, upcykling oraz czym zajmują się pracownicy sortowni odpadów.

Do zobaczenia!

więcej >>

Zbiórka darów dla zwierząt

0000-00-00 00:00:00 -

Dziś została podsumowana zbiórka darów dla zwierząt z łódzkiego schroniska przy ul. Marmurowej. Akcja "Przemówmy ludzkim głosem”, zorganizowana z inicjatywy grupy Złotno jest fajne, Szkoły Podstawowej nr 169 i Przychodni Weterynaryjnej na Złotnie trwała od początku grudnia. Do zbiórki przyłączyli się: MPO Łódź Sp. z o.o., Pierwszy Wiceprezydent Miasta Łodzi Tomasz Trela oraz Rada Osiedla Teofilów-Wielkopolska. Łącznie zwierzęta otrzymały kilkadziesiąt kilogramów karmy suchej i mokrej, miski, koce oraz akcesoria i smakołyki. Ponadto MPO-Łódź udostępniło samochód do przewiezienia zebranych darów ze wszystkich punktów zbiórki. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za hojność.

  

więcej >>

MPO-Łódź gra dla WOŚP

0000-00-00 00:00:00 -

MPO-Łódź gra dla WOŚP

Zapraszamy do licytacji replik plakatów reklamowych MPO-Łódź z lat 60-tych XX wieku powstałych z projektów odnalezionych w archiwach Spółki.

W taki sposób MPO uczyło wtedy czystości. Repliki mają wymiary 40 x 40 cm i zamieszczone są na trwałych płytach dibond.

Oglądając plakaty widzimy, że MPO w latach 60 tych XX wieku miało problem ze znalezieniem chętnych do pracy. Dlatego jeden z plakatów zachęca potencjalnych pracowników deputatem węglowym i ubraniem roboczym. Pozostałe, poprzez pokazanie osób, które nie wyrzucają odpadów do pojemników - namawiają mieszkańców, by dbali o czystość w mieście Łodzi.

Znalezisko, jest łakomym kąskiem dla miłośników PRL-u!

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania powstało w 1945 roku. Dysponowało wówczas 23 samochodami oraz 14 wozami konnymi przystosowanymi do wywozu nieczystości. 15 listopada 1993 roku Rada Miejska w Łodzi powołała do życia Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania - Łódź Spółka z o. o.

Reklamy wystawione są na 5 aukcjach.

Zachęcamy do zapoznania się i zakupu całej kolekcji!  


http://aukcje.wosp.org.pl/replika-plakatu-reklamowego-mpo-lodz-sp-z-o-o-i4063797
http://aukcje.wosp.org.pl/replika-plakatu-reklamowego-mpo-lodz-sp-z-o-o-i4063743
http://aukcje.wosp.org.pl/replika-plakatu-reklamowego-mpo-lodz-sp-z-o-o-i4063801
http://aukcje.wosp.org.pl/replika-plakatu-reklamowego-mpo-lodz-sp-z-o-o-i4063803
http://aukcje.wosp.org.pl/replika-plakatu-reklamowego-mpo-lodz-sp-z-o-o-i4063805

 więcej >>

2017

2017-01-02 07:14:11 - Administrator

więcej >>
powrót do góry

przetargi

ZP/26/2017 Wykonanie przebudowy instalacji zbierającej i odprowadzającej biogaz ze składowiska balastu zlokalizowanego w Łodzi przy ul. Zamiejskiej 1.

więcej >>

ZP/24/ 2017 Sukcesywne dostawy odzieży roboczej

więcej >>

aktualności

Ogłoszenie

MPO Łódź Sp z o.o. zaprasza podmioty uprawnione do badania sprawozdań finansowych do składania pisemnych ofert na przeprowadzenie badania sprawozdania finansowego za rok 2017. Oferty można składać w siedzibie spółki. Termin składania ofert do 15 września 2017.

więcej >>

Mixer

W minioną sobotę podczas Mixera Regionalnego 2017, wśród wystawców z całego województwa, wzdłuż ulicy Piotrkowskiej pojawiło się także MPO-Łódź. Prezentowaliśmy swoją ofertę edukacyjną, a także informowaliśmy mieszkańców, jak prawidłowo segregować odpady i co można otrzymać w procesie przetwarzania surowców.

 

więcej >>

Ogłoszenie

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania – Łódź Sp. zo.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:
koordynator.

Wymagania:
•    doświadczenie w zarządzaniu ludźmi;
•    umiejętność pracy w zespole;
•    prawo jazdy kat. B;
•    obsługa komputera (pakiet Microsoft Office);
•    gotowość do pracy w systemie zmianowym,
•    mile widziane wykształcenie techniczne wraz z doświadczeniem

Oferujemy:
•    stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
•    pakiet socjalny,
•    przyjazną atmosferę pracy,
•    możliwość ubezpieczenia Grupowego.

Zakres prac:
Nadzorowanie zespołu pracowników, dokonywanie zakupów i sporządzanie zapotrzebowań, ustalanie grafików i rozliczanie czasu pracy kierowców, przygotowywanie specyfikacji do przetargów na części maszyn, elementy linii technologicznej,  wsparcie w rozwiązywaniu bieżących problemów, egzekwowanie przestrzegania przez pracowników przepisów i zasad bhp, nadzór nad utrzymaniem ciągłości linii technologicznej, współpraca z innymi działami przedsiębiorstwa.

CV można przesyłać na adres kadry(at)mpolodz.pl lub składać osobiście w siedzibie Przedsiębiorstwa ul. Tokarzewskiego 2.

więcej >>
pozostałe aktualności >>
2718142